Od malička mám ráda látky.  Pamatuji si na své první setkání s nimi v rohovém obchodě na náměstí v Klatovech. Byla jsem jimi fascinovaná… Tolik barev najednou!!!

Bylo mi asi 9 let a měla jsem zrovna anginu. Rozstříhala jsem starou mikinu a ušila mému Pepkovi tričko s kapsičkou a trenky s trikolórovým lampasem. Pepek byl oranžový opičák a  bílá mu fakt sekla!

Šila jsem hlavně na mateřské. Úlovky z partiovky se s pomocí Veritasky měnily v barevné modely pro naše krásné dcery, manžela i mě. Díky skvělým střihům (paní Burdo, děkuji) jsem si troufla i na prošívané bundy, zimní kombinézy, kalhoty lacláče, sukně, vesty…

Práce ekonomky mou kreativní kariéru na delší čas uspala. Před několika lety jsem se rozhodla, že nastal čas na odměny. Oprášila jsem starou Veritasku a svou dětskou lásku k hadříkům a začala znovu šít. Police se začaly plnit nádhernými plátýnky. K nim postupně přibyla barevná klubka, háčky různých velikostí.

Na svět přišla naše krásná vnučka - a to je teprve pravý ráj pro kreativní babičku! No a já se zamilovala! A kdo že mě okouzlil? Quiet Book!! Nesmírně mě baví vymýšlet nové vzory pro další stránky , vybírat vhodné látky, knoflíčky, přezky, korálky a nacházet poklady v zaprášených krabicích na půdě. 

Kreativní činnost je úžasný relax! Jestli máte jen trochu chuť, pojďte se bavit se mnou